was successfully added to your cart.

1. Szczęśliwe historię –  jeśli Twoi klienci mają sukcesy – podziel się z tym na blogu, na stronie internetowej – daj odwiedzającym okazję do zaufania. Klient wyciągnie WŁASNE wnioski odnośnie tego co robisz.

2. przepisy :  przepyszne przepisy gwiazdy sportu, fitness itd – koniecznie takie! Zajrzyj do lodówek gwiazd.

3. Zbuduj społeczność – aż się prosi aby Twój biznes był czymś więcej niż usługą. Dlaczego nie skupisz wokół siebie ludzi. Stwórz grupę wsparcia – za darmo – zyskasz nowych klientów.
To się nazywa siła otoczenia. Spraw by się ludzie spotykali. Niech dociągną sprawy do końca. W książce: „Pomysły które działają – spraw aby nie skończyło się na gadaniu” – autor przez 30 stron wałkuje jak bardzo ważny jest to temat. Zobacz.

4. Prowadź bloga – i dziel się przemyśleniami. Jeśli masz klientów – to na pewno nie zabraknie Ci pomysłów. Jeśli nie masz, udzielaj porad za darmo znajomym. Notuj z wnioski z książek – i rozgłaśniaj je. Zdobędziesz dzięki temu swoich blogowych fanów.
Niby jest więcej blogerów niż czytelników, ale ja mam inne doświadczenie.

5. Zwiększ ruch dzięki Kalkulatorom kalorii. Pomóż ludziom, policzyć ile w jakim czasie można spalić kalorie, robiąc daną czynność – ludzie to uwielbiają.
6. Napisz poradnik i załóż newsletter. Dzięki niemu zbudujesz sieć kontaktów.

7. Dziel się czytelnikami ciekawymi historiami: podam Ci przykład:

Kilka zasłyszanych teorii: historia wioski gdzie nikt nie chorował na serce poniżej 60 roku życia, kiedy w USA w tym czasie zanotowano gwałtowny wzrost zachorowań. Co się okazało? Rozwiązanie pro-społeczne – okazuje się że po kilkutygodniowych badań, naukowcy stwierdzili, że w miasteczku ludzie jedzą nawet tłuściej, jedzą tyle samo słodyczy co inni. To co ich odróżniało od innych miast USA, to była Kultura.  Ten fenomen był dla przyjezdnych od razu widoczny na ulicach miasta: ludzie dużo się ze sobą komunikowali, rozmawiali ze sobą, jedli wspólnie. To spowodowało praktycznie zerową umieralność na serce. Więcej dowiesz się w książce „Poza schematem ” Goldweya.

[viral-lock]

8. Masz swój program dietetyczny? Rozłóż go odpowiednio w czasie i dostosuj wszystko co robisz wokół niego: layout strony, marketing, design, organizacje pracy i komunikacje z klientem.

9. Umieść video najciekawszych ćwiczeń sportowych, dobrze w tym temacie skontaktować się z osobą która takie robi, może to być trener fitnesu, jogi czy pilates.

10. Stwórz Infografiki – które pokazują zależności, efekty przed/po, demaskują mity. Wrzucaj na portale społecznościowe.

[/viral-lock]

To wszystko mam nadzieje, że Cię zainspirowałem. To jest kilka zdań, które można rozwinąć na niejedną książkę. Jeśli masz pytania, lub potrzebujesz pomocy w realizacji tych lub własnych pomysłów – napisz tutaj.