was successfully added to your cart.

Blog dot. rozwoju osobistego.

headdevided-przed

Po pierwsze bardzo inteligentny blog, ciekawa nazwa. Dobre zdjęcia i struktura treści. Widać, że dbasz o markę, czuje się, że masz  plan.

Szanse i możliwości współpracy i zarobkowe dla Twojego bloga. Oto kilka inspiracji:

 

1. coache i trenerzy – chętnie dadzą wpis do Twojego bloga o swoim warsztacie. – w zamian możesz dostać bilet na szkolenia
2. autorzy książek – fragmenty opowiadań i link kierujący na zakup książki.
3. Możesz napisać jakieś fajne opowiadanie związane z jakimś miejscem, hotelem:) może być zmyślone nawet byle by się fajnie czytało.  Chodzi o to by Wycieczkę zorganizował Ci hotel, pensjonat czy agroturystyka  – może darmowy wypad w góry dla Ciebie?
4. akcje społeczne i charytatywne- współpraca z ruchami miejskimi/ ruchami społecznymi, fundacjami czy stowarzyszeniami, ostatecznie z partiami (dla odważnych). W zamian więcej ruchu ?Mam kilka potencjalnych osób zainteresowanych taką współpracą. ale najpierw kilka uwag co do samego bloga:

Ergonomia

a. Z podstawowych rzeczy warto dać kontakt całkiem po prawej,
i usunął preheader – czyli tą „belkę” dodatkowego menu na samej górze.
b. Dobrze gdzieś zrobić zakładkę współpraca, jeśli chcesz korzystać z możliwości współpracy z firmami, albo np. autorami książek.
Szanse i zagrożenia
a. artykuły są inteligentne i mają spory potencjał dla pewnego typu odbiorcy. ?
b. artykuły są w jednej kategorii  i ma się wrażenie, że wiadomo o czym blog jest – to jest bardzo fajne.?
c. wiadomo o co Ci chodzi – piszesz w stopce, że chcesz być sławna – to dobrze, ludzie wiedzą jak Ci pomóc. Możesz podjąć ten temat – czytać o ludziach sławnych i przedstawiając wskazówki, dzieląc się swoimi wzlotami i porażkami. Robić wywiady z osobami sławnymi. tak zaczynał bardzo sławny przedsiębiorca – Richard Branson:) (czasopismo student) ?d. Jeśli chodzi o charakter graficzny. Zastanów się nad tym co mogło by charakteryzuje Twój blog: siła, pozytywne myślenie, moc marzenia? – to wszystko wpływa na brand, kolorystykę czcionkę.

e. Oprócz tego proponuje dać więcej Siebie swojemu blogowi – tak by nabrał unikalnego charakteru.
np. jakieś fajne Twoje  zdjęcie przy logotypie lub na „sidebarze” – (pasku bocznym). Jakiś akcent prze logotypie który go wyróżnia.
Częściej pisał o sobie.?

Edit, po pół roku zajrzeliśmy na strone headdevided i szczęka opadła:) Sami zobaczcie:
head-divided-1